Vektör Anaokulu

Client: VEKTÖR ANAOKULU
Date: 8 MAYIS 2017
Services: KURUMSAL KİMLİK, ARAYÜZ TASARIMI, KURUMSAL WEBSİTESİ, GRAFİK, SOSYAL MEDYA

01. Süreç

Sakarya Vektör Anaokulu’na kurumsal kimlik oluşumunu tamamlada tam destek sağladık!

Büyük bir Anaokulu hikayesi. Sakarya’nın en büyük anaokulu olma yolunda Vektör Anaokulu’nun dijital mecralardaki ve matbuu süreçlerini takip ederek desteğimizi her zaman yerinde ve zamanında ulaştırdık. Websitesi arayüzünü hazırlanan kurumsal kimlik çizgisinde tamamlayarak yayına aldık.

Dijital sürecin yanında reklam süreçlerini de takip ettik. Tabela, bilboard, movieled ve avm reklamları için tüm sürecin tasarımsal ihtiyaçlarını karşıladık.

02. Kurumsal Websitesi & Sosyal Medya

Sakarya’nın En Büyük Anaokulu’nu temsil edecek bir arayüz hazırlayarak, websitesini dijital mecralarda yayına aldık. Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin sayfaları için kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlayarak dijital yönetim süreçlerini takip ve analiz ettik.

03. Mobil Çözümler

Son yıllarda müşterilerimizin analytics hesaplarından gözlemlediğimiz sonuçlarda, artık desktop (yani masaüstü) girişler büyük oranda düşüşte. %60’ların üzerine çıkan mobil kullanım oranları, websitelerinin hem masaüstü hem de mobil uyumluluğa destek vermelerini talep ediyor.

04. Bazı Yararlı Bilgiler

Dijital Pazarlama dediğimizde, internetten hazır bir paket seçip, ürünleri toplu bir şekilde sisteme yükleyip satış sürecine geçme gibi kestirme bir yol düşünülüyor. Halbuki süreç bu şekilde mi işliyor bir bakalım?

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Bir şahıs firması olmanız ya da bir ltd. şirketi olmanı arasındaki fark sadece muhasebeye verdiğiniz dijital rakamlardan ibaret. Büyük, orta veya küçük ölçekli firma olmanızın kurumsal kimlik oluşturmadaki önem ve derecesi aynı seviyede, aynı çizgide ve eşdeğer kalitede olması gerekiyor. Kurumsal kimlik oluşturmadaki en önemli etken sürekliliktir. Kurumsal Kimliği besleyen düzen ve disiplin, süreklilik ve değişkenlik süreci etkilemekle birlikte ana fikrin her zaman kolay ve anlaşılır bir dille anlatılması gerekir.

Mobil Uyumluluk (Responsive)

User Friendly diye tabir ettiğimiz kullanıcı dostu arayüzler artık website tasarımlarında bir belirtme değil, zorunluluk haline gelmiş bir algıdır. User Friendly (Kullanıcı Dostu) tasarımların alt sekmelerinden birisi de mobil uyumluluk (mobile compatibility) tur. Site ziyaretlerinde %60’ların üzerine çıkan, hatta yer yer farklı sektörlerde bu rakam %70 %75 gibi rakamları gören mobil ziyaretçi oranları dikkate alınacak değerdedir. Google’ın mobil uyumlu sitelere verdiği önem doğrultusunda, hazırlanan websitelerinin hem mobil uyumlu hem de kullanıcı dostu siteler olması zorunludur. Gereklilik değil, zorunluluktur.

05. Ziyaret

Vektor Anaokulu’nu hemen ziyaret edebilirsiniz. Anlattığımız tüm detaylarıyla referansımızı incelemek için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Client: VEKTÖR ANAOKULU
Date: 8 MAYIS 2017
Services: KURUMSAL KİMLİK, ARAYÜZ TASARIMI, KURUMSAL WEBSİTESİ, GRAFİK, SOSYAL MEDYA
Websitesine Git

Leave a Reply

Your email address will not be published.

WhatsApp